ÖVRIGT / Smycken / Brosch 13095195
nr 1309 5195
Brosch
silver, 1930-tal. Längd: 7,5
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:22:10
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Brosch
nr 1309 5195
Brosch
silver, 1930-tal. Längd: 7,5
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 24 februari 2020 |
Silver
Silver